تماس با ما

با انتخاب موضوع مدنظر خود در فرم پایین صفحه از بین سه موضوع پیشنهادی، با ما مرتبط باشید!

* تماس با حجت الاسلام و المسلمین قاسمیان: جهت درخواست زمان مشاوره، طرح پرسش ها، دعوت جهت حضور در برنامه ها و سایر موارد مشابه، مناسب ترین و سریع ترین روش، حضور در جلسات تفسیر پنج شنبه صبح می باشد که وضعیت برگزاری جلسه هر هفته، طی روزهای قبل از آن از طریق سایت، اینستاگرام و تلگرام اطلاع رسانی می شود. درصورتی که استفاده از این موقعیت مقدور نمی باشد، تنها راهکاری که در این سایت جهت ارتباط مستقیم یک سویه و ارائه مطالب به حجت الاسلام قاسمیان تعبیه شده است، از طریق انتخاب گزینه ی «ارتباط مستقیم با حجت الاسلام قاسمیان» می باشد که مدیریت سایت با حفظ امانت، پیام شما را در اختیار ایشان قرار خواهد داد. (تاکید می گردد ارتباط از طریق این بخش به صورت یک سویه بوده و با توجه به مشغله ایشان هیچ ضمانتی جهت پاسخگویی به پیام های شما وجود ندارد. این بخش صرفاً جهت انتقال پیام ها در نظر گرفته شده است. جهت ارائه سوالات و مشاوره نیاز به مراجعه حضوری می باشد)

* انتقادات و پیشنهادات: جهت ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، از گزینه «انتقادات و پیشنهادات» فرم زیر استفاده کنید. جهت اطلاع از زمان برگزاری جلسات و سایر موارد مرتبط با جلسات سخنرانی و کلاس های تفسیری حجت الاسلام و المسلمین قاسمیان و عضویت در سامانه پیامکی، عدد ۵ را به شماره ۰۲۱۶۶۴۵۵۸۱۰ ارسال نمایید. همچنین با ثبت رایانامه خود در محل تعبیه شده درپایین صفحات سایت، می توانید در خبرنامه سایت (که در آینده راه اندازی خواهد شد) عضو شوید.جهت ارتباط تلفنی با دفتر مطالعات سبل السلام با شماره تلفن ۶۶۵۷۸۲۱۳ تماس حاصل نمایید.

* مشکلات فنی: باتوجه به این که تمام محتوای سایت حاضر (اعم از صوت، تصاویر، متون، امکانات فنی و ...) مجددا تنظیم و بارگذاری شده است، با وجود بررسی ها و دقت به عمل آمده، همچنان ممکن است در دریافت بعضی از فایل ها اختلال وجود داشته باشد. لطفاً این موارد و سایر اشکالات فنی که در عملکرد سایت مشاهده می کنید را ازطریق انتخاب گزینه ی «مشکلات فنی» در فرم زیر برای ما ارسال نمایید.


در صورتی که نیازی به دریافت پاسخ پیام خود می بینید حتما مشخصات تماس و ایمیل را وارد نمایید. بدیهی است بدون ورود اطلاعات تماس، امکان پاسخ وجود نخواهد داشت. {متاسفانه بسیاری از دوستان در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت نکرده و به دلیل ورود اشتباه آدرس، پیام ما به دستشان نمی رسد. خواهشمند است در این خصوص دقت نمایید}

نام خانوادگی
رایانامه
موضوع
عنوان
متن پیام
آرشیو محتوا : بازتاب : آرشیو :
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن متعلق به دفتر مطالعات اسلامی سبل السلام می باشد.
هرگونه استفاده تجاری از مطالب و آرشیو این سایت غیرمجاز بوده و هرگونه نسخه برداری جهت مقاصد غیراقتصادی، با ذکر منبع (qasemian.ir) بلامانع می باشد.
پرونده ها درباره سبل السلام تفسیر قرآن کریم
امت واحده درباره حجت الاسلام قاسمیان منبرها و سخنرانی ها
فرهنگ جهادی پیوندها آرشیو صوتی
  محصولات فرهنگی دروس حوزوی
  برنامه جلسات آرشیو تصویری